علی نجفی خوشرودی: بیمارستان‌های بابل گنجایش پذیرش بیماران جدید را ندارد

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه شیوع کرونا در استان مازندران به وضعیت بغرنجی رسیده است، اظهار کرد: مردم برای سلامتی خود و اهالی استان مازندارن اهمیت قائل شده و به این استان سفر نکنند.

به گزارش راه شلمچه، علی نجفی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به گسترش کرونا در استان مازندران گفت: متاسفانه وضعیت شیوع کروناویروس در استان مازندران به ویژه شهرستان بابل به وضعیت بغرنجی رسیده که هجوم مسافران به این استان شرایط را سخت تر کرده است.
 وی با بیان اینکه سه بیمارستان بزرگ در شهرستان بابل گنجایش پذیرش بیماران جدید را ندارند، افزود: متاسفانه کمبود امکانات اولیه برای پیشگیری و همچنین کمبود تجهیزات و برخی اقلام دارویی مشکلات مردم را مضاعف کرده است که باید مسوولان وزارت بهداشت به این موارد توجه ویژه‌ای داشته باشند.

نماینده بابل با تاکید بر اینکه مردم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا در خانه‌هایشان بمانند، گفت: از مردم می‌خواهم در خانه بمانند. مسافرین محترم سایر نقاط کشور برای سلامتی خود و اهالی استان مازندران اهمیت قائل شده و از سفر بپرهیزند.

نجفی تاکید کرد که باید تردد به استان‌های شمالی با محدودیت جدی یا حتی ممنوعیت مواجه شود نه اینکه تصمیم مسئولان استانی از جهات دیگر نقض شود؛ به داد مردم برسید، مردم نباید هزینه برخی مصلحت‌اندیشی‌های غیرضروری را بپردازند.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر اینکه سلامت و جان و روان مردم بخشی از امنیت ملی است، افزود: ابهامات و دوگانگی در آمار فوت شدگان نباید به کوچک شمردن ابعاد این بحران منجر شود، تجربه چین در مهار بحران جلوی چشم ماست.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار