در دیدار مدیران دو دستگاه تأکید شد:

تعامل شهرداری ساری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران

عباس رجبی در این دیدار گفت: مدیریت شهری آمادگی لازم جهت مشارکت و همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد...

 به گزارش راه شلمچه به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شهرداری ساری، در دیدار عباس رجبی شهردار مرکز استان با عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران بر همکاری و تعامل دوسویه میان مدیریت شهری و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی جهت اجرای برنامه های مختلف فرهنگی تاکید شد.


برپایه این گزارش عباس رجبی در این دیدار  گفت: مدیریت شهری آمادگی لازم جهت مشارکت و همکاری در اجرای برنامه های فرهنگی با اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی را دارد.


رجبی به اهمیت فضای مجازی و اطلاع رسانی درست و دقیق از عملکرد شهرداری ساری برای آگاهی بخشی به شهروندان اشاره کرده و افزود: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این زمینه با ساماندهی سایت های خبری و شبکه های مجازی ، مسیر بهتر و سریعتری را جهت اطلاع رسانی ریل گذاری کرده است.


عباس زارع مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران نیز با قدردانی از همکاری شهرداری با این اداره، اظهار داشت: برنامه ریزی های مدون جهت اجرای برنامه های مختلف در حوزه فرهنگی با همراهی و همکاری شهرداری در دستور کار قرار دارد.

اگر خوشت اومد لایک کن
0
آخرین اخبار